AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizde Açılması Planlanan Olgunlaşma Enstitüsü İçin Kurulum Aşamasındaki Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor...
![İlimizde Açılması Planlanan Olgunlaşma Enstitüsü İçin Kurulum Aşamasındaki Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor...](/meb_iys_dosyalar/2023_11/21143408_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci ve Şube Müdürümüz Medeni Buğra ilimizde açılacak olan Olgunlaşma Enstitüsü binasını ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.
İl Müdürümüz Miraç Sünnetci: " Bakanlığımız ve Valiliğimiz tarafından ilimizde planlanan eğitim yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Bu yatırımlardan biri olan Olgunlaşma Enstitüsü onarım çalışmalarını en kısa sürede bitirerek hizmete sunacağız." dedi.