AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Öğrenci Yurtlarına Plaket...
İlimiz Merkezinde Faaliyet gösteren Özel Öğrenci Yurtlarımıza 2013/2014 ile 2014/2015 Eğitim sezonunda göstermiş oldukları tertip düzen ve temizlikten dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN tarafından plaket verilmiştir.![Özel Öğrenci Yurtlarına Plaket...](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_26164017_untitled1.jpg)
İlimizde mevcut bulunan özel yurtlarımızın 4 dönem denetimleri yapılmış olup bu denetimler sonucunda 11 özel yurt tertipli düzenli ve temiz bulunmuştur.
Özel Öğretim Şubesi olarak 11 yurt müdürümüze titiz çalışmalarından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.