AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Takibi Bırakmıyoruz...
![Takibi Bırakmıyoruz...](/meb_iys_dosyalar/2023_11/07135412_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Gebeceler Ortaokulumuzu ziyaret ederek okul idaresinden okuldaki çalışmalar ve DYK Kurslarımızın durumu hakkında bilgi aldı.
İl Müdürümüz Miraç Sünnetci; okulumuzda gerçekleştirilen kazanım değerlendirme sınavını da yerinde denetledi. Yapılan bu değerlendirmelerin öğrencilerimizin Liselere Giriş Sınavı öncesi kendilerini test etmeleri ve eksikliklerini görmeleri noktasında önemli olduğunu ifade ederek öğrencilerimize başarılar diledi.